Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 - Verkocht

Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: liggend naakt - 1999 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Erwin de Vries (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Erwin de Vries

Titel: liggend naakt 2

Nummer: 28/140

Jaar: 1999

Gesigneerd: rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar

Afmetingen litho: 33,5 x 42,5 cm

Afmetingen voorstelling: 23,5 x 34 cm

Conditie:

In goede staat.

De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Erwin de Vries (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:04-05-2017 om 23:09
Eindtijd:11-05-2017 om 20:14
ad1951
11 mei / 20:07
€ 75