Erwin Gorlach: Houtsnede Charaktere - Verkocht

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (614)
  • Erwin Gorlach (1902-1972)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(1-35-1)

Titel: Charaktere
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 17cm x 20cm (blad 43 x 30cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Materiaal: Houtsnede op Japans papier

Conditie: Zeer goed
Het werk is in perfecte staat, echter heeft een lichte vouw zoals zo vaak bij japans papier. Die is eenvoudig er uit te strijken eventueel.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro binnen NL.
Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen.
Natuurlijk kunnen meerdere aankopen bij de Veilingmeester, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-06-2012 om 11:30
Eindtijd:11-06-2012 om 11:30
hajo31
11 jun. / 11:19
€ 20