Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
  • Erwin Olaf (1959)
TypeFotografie
Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige foto uit de serie Mature van Erwin Olaf uit 1999.
Afmetingen voorstelling: H29 x b 21,5 cm.

in zeer goede staat

Erwin Olaf (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
22 cm
29.4 cm
Starttijd:11-03-2022 om 14:45
Eindtijd:14-03-2022 om 22:29
Openingsbod € 450
ObjectlocatieWestland, Nederland