Erwin van Krey - Coastal boy

Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Coastal boy kopen? Bied vanaf 100!
  • Erwin van Krey (1959)
TypeFotografie
Jaartal2022
TechniekDigitale Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Coastal boy
Photo print on brushed aluminum dibond
30x30 cm.
Edition of 5
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Due to the reflective surface color varies depending on the light angle

Erwin van Krey (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7 )

Lid sinds 2018
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
30 cm
30 cm
Starttijd:16-11-2022 om 17:36
Eindtijd:25-11-2022 om 22:12
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland