Espen Gregen Hagen - handgesigneerde zeefdruk - Verkocht

Espen Gregen Hagen - handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
FA. (5)

38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Espen Hagen (1964-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Espen Gregen Hagen  (1964 – 2008)
Afmetingen: 34 x 44 cm
Techniek: Zeefdruk op dik handgeschept papier van beperkte oplage, nr. 7/250
Gesigneerd: handgesigneerd en genummerd incl. autheticiteit keurmerk
Conditie: perfecte staat
Herkomst: uit collectie geveild

Espen Greger Hagen werd geboren in Trondheim (Noorwegen) in 1964. Na een studie schilderen en beeldhouwen aan het Emily Carr College van Vancouver, volgde Hagen een opleiding aan Rietveldacademie in Amsterdam, waar hij in 1990 afstudeert. Tijdens en na zijn studie heeft het buitenland altijd aan Espen Hagen getrokken. Hij was goed bevriend met Herman Brood.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-05-2016 om 13:05
Eindtijd:08-05-2016 om 13:05
joopschuite
05 mei / 17:55
€ 1