Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-Amsterdam 2008) - My Planet '' Acryl op board - Gedateerd 1995

Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-Amsterdam 2008) - My Planet '' Acryl op board - Gedateerd 1995 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  claudius

21 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)

Kunstenaar : Espen Greger Hagen (Trondheim 1964- Amsterdam 2008)

Titel : My Planet ''

Techniek : Acryl op board 62 x 47 cm

Gesigneerd en Gedateerd 1995

Conditie : in perfecte staat

Verzenden mogelijk, of ons advies afhalen in de Gallery

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:05-12-2013 om 16:06
Eindtijd:15-12-2013 om 16:06

Biedingen (1):

MBZ
8 dec. / 20:06
€ 100