Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot - Verkocht

Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Beach Lady - Origineel - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Espen Hagen (1964-2008)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nu vanaf 1 euro.  I.v.m. ruimtegebrek. Zie ook de andere kavels die ik aanbiedt (ook vanaf 1 euro)

Prachtige origineel schilderij van Espen Hagen met de titel "beach lady" datering 2007/2008

Het werk is afkomstig uit onze privécollectie

Het werk is reeds ingelijst en kan zo aan de muur. De afmeting inclusief lijst is 65x160x4 cm.

Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt. Tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. (Zie de daarvoor geldende garantievoorwaarden van kunstveiling.nl)

De lijst is beschadigd, het werk zelf in goede staat.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
160 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-01-2020 om 08:01
Eindtijd:10-01-2021 om 21:25
Biedingen (18)
DirkH
10 jan. / 21:20
€ 150
Collectorofart
10 jan. / 21:10
€ 140
DirkH
10 jan. / 21:09
€ 130
Collectorofart
10 jan. / 21:01
€ 120
DirkH
10 jan. / 20:59
€ 110
Collectorofart
10 jan. / 20:54
€ 100
DirkH
10 jan. / 20:54
€ 91
Collectorofart
10 jan. / 20:49
€ 81
DirkH
10 jan. / 20:49
€ 71
Collectorofart
10 jan. / 00:44
€ 61
Aapeloekie
10 jan. / 00:44
€ 51
Collectorofart
10 jan. / 00:44
€ 46
Aapeloekie
10 jan. / 00:44
€ 41
Collectorofart
08 jan. / 13:39
€ 36
DvdB
08 jan. / 13:39
€ 31
Collectorofart
07 jan. / 15:31
€ 26
MBZ
07 jan. / 15:31
€ 21
MBZ
06 jan. / 16:55
€ 1