FA. (3)

Espen Hagen - Indiaan

Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 70!
Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 70!Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  mcartstyling

Lid sinds 2017
5 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2000
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70/100
Deze werken van Espen gekregen
De  zeefdruk ( beeld is gaaf) alleen op de randen is hij wat vuil.
De laatste  foto is een zeefdruk hetzelfde formaat ongesigneerd maar die krijgt u er gratis bij.
ConditieRedelijk

Potlood en stift strepen aan de zij kant

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  mcartstyling

Lid sinds 2017
5 verkochte items
64 cm
64 cm
Starttijd:07-01-2021 om 13:30
Eindtijd:14-01-2021 om 22:01
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland