Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 - Verkocht

Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 40,00

Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!Espen Hagen : Acrylverf en spuitbus , Gloeilamp - ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Espen Hagen (1964-2008)

Een werk uit 1995 van de Noors / Nederlandse kunstenaar Espen Greger Hagen (1964-2008).

Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

-Afmetingen: Lijst, 62 x 52 cm. Beeld, 44 x 30 cm.
-Conditie: Het papier heeft 2 gaatjes die zijn gerestaureerd (in het ‘blauw’ middenboven en in het ‘rood’ middenonder).

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Informatie over de kunstenares:

Espen Greger Hagen, geboren in 1964 in Trondheim (Noorwegen) en overleden 10-04-2008 in Amsterdam (Nederland), kunstschilder.

Opleiding: Hij volgde een studie tekenen in Trondheim (1980) en een studie schilderen en beeldhouwen in Vancouver Canada). In 1990 studeerde hij af aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam (schilderen en beeldhouwen).

Vanaf halverwege de 90-er jaren werkte Espen Greger Hagen samen met Herman Brood. Zij exposeerden samen en maakten ook samen een aantal werken.

Klik voor meer informatie over deze kunstenaar op de naam van de kunstenaar (in het rood).

Titel: Titel onbekend / geen titel (“Gloeilamp”).

Kunstenaar: Espen Greger Hagen.

Techniek: Acrylverf en spuitbus op papier.

Jaartal: 1995.

Afmetingen: Lijst, 62 x 52 cm. Beeld, 44 x 30 cm.

Gesigneerd: Middenonder.

Conditie: Het papier heeft 2 gaatjes die zijn gerestaureerd (in het ‘blauw’ middenboven en in het ‘rood’ middenonder).

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-09-2017 om 10:03
Eindtijd:23-09-2017 om 17:03
Biedingen (4)
THEO1961
23 sep. / 15:37
€ 40
MBZ
19 sep. / 11:31
€ 35
Echtekunst
18 sep. / 23:11
€ 30
MBZ
16 sep. / 13:54
€ 25