Etienne Bosch - -ets - Middeleeuws leger bij kasteel - Verkocht

Etienne Bosch - -ets - Middeleeuws leger bij kasteel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Etienne Bosch - -ets - Middeleeuws leger bij kasteel kopen? Bied vanaf 35!Etienne Bosch - -ets - Middeleeuws leger bij kasteel kopen? Bied vanaf 35!Etienne Bosch - -ets - Middeleeuws leger bij kasteel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Etienne Bosch (1863-1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 44 x 47 cm. Bladmaat 57,5 x 68 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-01-2017 om 19:54
Eindtijd:05-02-2017 om 19:54
vanoostrom1
26 jan. / 15:21
€ 35