Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen113 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/50

Het werk is handgesigneerd met 'van der Gaag'. Alleen is het onbekend om welke kunstenaar van der Gaag het gaat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
74 cm
113 cm
Dit item is verkocht voor 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2020 om 14:47
Eindtijd:02-01-2020 om 19:49
Biedingen (6)
duit77
31 dec. / 11:24
€ 16
Zoeeyfke
29 dec. / 10:39
€ 11
nelleke1958
29 dec. / 10:39
€ 6
Zoeeyfke
29 dec. / 10:39
€ 5
nelleke1958
24 dec. / 16:22
€ 3
takamine
24 dec. / 14:53
€ 1