Ets - Concrete desert - Lage oplage! - Verkocht

Ets - Concrete desert - Lage oplage! kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Surrealistische ets van een helaas voor mij onbekend gebleven kunstenaar. (Hamger?)

"Concrete Desert"

HANDGESIGNEER, GENUMMERD EN BETITELD

Techniek: Kleurenets op papier

Oplage: 50

Afmeting motief: 30 x 22,5 cm

Totaal afmeting: 57 x 38,5 cm

Verzending: Naar wens, 8 euro gewoon of 10,= euro aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:31-01-2013 om 11:53
Eindtijd:14-02-2013 om 11:53
Biedingen (2)
lopez
14 feb. / 11:46
€ 6
TWL
31 jan. / 22:23
€ 1