950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende ets van het Damrak in Amsterdam door Maurits van der Valk. Gesigneerd en in een zeer mooie staat.
Zuurvrij teruggezet in de originele lijst.
Verzendkosten 6,75
Starttijd | 14-8-2014 om 12:17 |
Eindtijd | 19-8-2014 om 12:17 |