FA. (9)

Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede

Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!
Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Ets - De schaapskooi bij Ede kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 51 cm (h x b)
Lijst55 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig mooi ingekleurde ets van Tjeerd Bottema, door te spelen met kleur geeft de ets iets zeer bijzonders.

De ets verkeerd in een prima conditie. Papier heeft vochtplekjes aan de bovenkant.
De oplage is linksonder wat vervaagd, maar staat er nog wel.

In verband met het formaat graag het werk ophalen. Lukt u dat niet, dan vinden we daar wel wat op.

Wat vochtplekjes aan de bovenzijde.

Tjeerd Bottema (1884-1978)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
69 cm
55 cm
51 cm
36 cm
Starttijd:01-09-2020 om 09:09
Eindtijd:13-09-2020 om 19:35
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie