Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951

Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1951
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Wout van Heusden. Jaar: 1951. Titel staat op de voor-en achterkant: de wandelaar. Afmetingen blad: H39 x b60cm. Afmetingen voorstelling: h26.5 x b49 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zitten wat kleine vouwtjes op de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Wout van Heusden (1896-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
60 cm
39 cm
Starttijd:05-08-2022 om 16:46
Eindtijd:14-08-2022 om 20:53
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland