Frans Room - Ets - Drapering - 380 - Verkocht

Frans Room - Ets - Drapering - 380 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Room - Ets - Drapering - 380 kopen? Bied vanaf 1!Frans Room - Ets - Drapering - 380 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Frans Room (1939)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 10 cm (h x b)
Lijst28 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets rechtstreeks van de kunstenaar verworven. Komt in houten lijstje, in passe-partout achter glas. Het werk wordt verzekerd verzonden. Risico glasbreuk is voor de koper.

Lijstje heeft wat gebruikssporen

Frans Room (1939)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
18 cm
28 cm
10 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 19,55(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 10:46
Eindtijd:20-01-2021 om 21:46
Biedingen (6)
takamine
20 jan. / 21:41
€ 17
Kunstisgunst
20 jan. / 21:41
€ 12
takamine
20 jan. / 21:41
€ 10
takamine
20 jan. / 21:26
€ 5
Senator
19 jan. / 21:23
€ 3
Kunstisgunst
12 jan. / 13:09
€ 1