Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel.

Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!
Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!
  • Koos de Bruin (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5

Koos de Bruin (1941-1992) is geboren in Gouda en heeft daar altijd gewoond en gewerkt. Na een kort verblijf als student aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, leefde Koos vanaf 1968 als autodidact beeldend kunstenaar. En al snel creëerde hij zijn eigen stijl. Zijn vroege werk is figuratief. Vanaf het einde van de jaren zeventig werden zijn schilderijen expressiever en rauwer, verwant aan Cobra in Nederland en aan Georg Baselitz en de Neue Wilden in Duitsland. De invloed van Anton Heyboer is terug te vinden in zijn etsen. In 1978 werd hij actief lid van de Pulchri Studio's in Den Haag, waar hij in 1987 de Jacob Hartogprijs ontving. Koos nam deel aan vele tentoonstellingen in binnen- en buitenland. De tentoonstelling 'Out of Africa', het Nederlandse primitivisme in de 20e eeuw,

In goede staat.

Koos de Bruin (1941-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
55 cm
39 cm
Starttijd:24-08-2022 om 18:35
Eindtijd:31-08-2022 om 22:00
Openingsbod € 15
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa