Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 - Verkocht

Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!
Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 kopen? Bied vanaf 85!
  • Joost Minnigh (1942-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 52 cm (h x b)
Lijst80 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 stuks
Ets eigen druk "Wachten op de Metro" - 1986 van Joost Minnigh het werk is voorzien van een passe partout en mat zilver kleurige metalen lijst. Geen glas.

Wel ingelijst maar geen glas, de ets heeft een deukje aan de zijkant

Joost Minnigh (1942-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
68 cm
80 cm
52 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:17-05-2019 om 19:48
Eindtijd:31-05-2019 om 21:08
Biedingen (2)
BennoW
31 mei / 21:02
€ 95
GJV
31 mei / 20:58
€ 85