Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) - Verkocht

Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets en gedicht | Paradijs (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Fraaie ets van Lucebert uit de serie "Paradijs". Afmeting: 65,5 x 50cm (blad); 31 x 24,7 cm (beeld)
Het werk is hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Het werk wordt geleverd met het gedicht: "Het gezondheidslijden groeit"

Uitgave: Galerie Nouvelles Images, Den Haag

Druk: Piet Clement, Amsterdam

Lucebert, pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk (Amsterdam, 15 september 1924 – Alkmaar, 10 mei 1994) was een Nederlands dichter en schilder. Als dichter werd hij gezien als de voorman van de beweging van de Vijftigers, een progressieve groep dichters die na de Tweede Wereldoorlog begon te experimenteren met vorm en inhoud. Als schilder was hij nauw betrokken bij de Amsterdams poot van de experimentele Cobra-groep

Lucebert (1924-1994)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
667 verkochte items
50 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 10:42
Eindtijd:13-12-2020 om 19:12
Biedingen (2)
AJRijkeboer
13 dec. / 17:21
€ 160
Bri2301
05 dec. / 09:31
€ 150