Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !)

Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!
Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen52.5 cm x 45 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/7
Ets van Ronald Tolman uit 1980. "Softground" ets, gedrukt in blauw en bruin. Titel: Fighting men. Nummer: 6/7. Afmetingen incl passe-partout: H70 x b60cm. Afmetingen voorstelling: H52.5 x b45cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Tolman werd geboren in Amsterdam. Als beeldend kunstenaar is hij autodidact. Hij vestigde zich in het Gelderse Beuningen. Zijn beeldhouwwerk is te zien in de publieke ruimte van diverse Nederlandse gemeenten. Enkele van zijn etsen zijn opgenomen als illustratie bij Op een zomermorgen om half vijf, toen de zon prachtig opkwam, is hij van de Waalbrug gestapt van de schrijver Nescio. Bij de gedichtenbundel Verkeerde raadhuizen van H.H. ter Balkt maakte hij zes etsen.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden.

In zeer goede staat

Ronald Tolman (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
60 cm
70 cm
45 cm
52.5 cm
Starttijd:05-05-2022 om 19:59
Eindtijd:15-05-2022 om 20:47
Openingsbod € 149
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland