ets handgesigneerd van Theo Beerendonk

ets handgesigneerd van Theo Beerendonk kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets handgesigneerd van Theo Beerendonk.

Afmeting afbeelding: : 15,5 x 13 cm.

Handgesigneerd: Theo Beerendonk, vrijdag 17 april 1970, 2e staat

Starttijd:21-08-2017 om 09:38
Eindtijd:28-08-2017 om 09:38
Openingsbod € 25
Objectlocatie Nederland