Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Interieur met servies’ - 2004 - Verkocht

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Interieur met servies’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Interieur met servies’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Interieur met servies’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Interieur met servies’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels uit 2004 is handmatig ingekleurd met aquarel.
Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-06-2022 om 21:23
Eindtijd:02-07-2022 om 16:12
PeterKoedood
29 jun. / 00:01
€ 245