Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces - Verkocht

Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces kopen? Bied vanaf 50!Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces kopen? Bied vanaf 50!Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces kopen? Bied vanaf 50!Ets - Mietje Boonen (1939), Les Trois Graces kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Mietje Boonen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde Ets

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 46 x 64 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 37 x 58 cm (hxb)
Niet ingelijst
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder genummerd*

*nummering kan in realiteit afwijken van de getoonde foto’s.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-12-2016 om 16:44
Eindtijd:27-12-2016 om 16:44
jozo
20 dec. / 22:26
€ 50