Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 - Verkocht

Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Kurt Lob - Ets: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Kurt Lob (1926-2015)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Kurt Lob uit 1975.  Titel: Naakt. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad: H41.5 x b32.5 cm. Afmetingen voorstelling: H28 x  b23.5 cm.  Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie: in goede staat.

het werk is in goede staat

Kurt Lob (1926-2015)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
32.5 cm
41.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:24-01-2019 om 15:04
Eindtijd:04-02-2019 om 22:48
EllihNesie72
01 feb. / 18:33
€ 45