Ets van Joop Vegter. Jaar: 1975. Titel: Nieuw ei. Afmetingen incl lijst: H29.5 x b23.5cm. Afmetingen voorstelling: H10 x b10cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Versturen/verzenden: Het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk, maar het risico van glasbreuk is voor de koper. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Joop Vegter is niet alleen in Nederland, maar ook internationaal beroemd als mezzotint schilder. De mezzotint is een specifieke grafische techniek, etsen in kleur en fluweelachtige halftinten, die wereldwijd maar door heel weinig kunstenaars wordt beheerst. Aan zijn meesterschap dankt Joop Vegter het lidmaatschap van de Haagse Etsclub 1984, een selecte kring van topgrafici in Nederland. Joop Vegter exposeerde over de hele wereld en ontving diverse internationale onderscheidingen. Joop Vegter behoort tot de absolute top en het Rijksmuseum in Amsterdam heeft dan ook vier van zijn werken aangekocht.