Joop Vegter - Ets: Nieuw ei - 1975 - Verkocht

Joop Vegter - Ets: Nieuw ei - 1975 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Joop Vegter - Ets: Nieuw ei - 1975 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter - Ets: Nieuw ei - 1975 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter - Ets: Nieuw ei - 1975 kopen? Bied vanaf 100!
  • Joop Vegter (1931-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst29.5 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Joop Vegter. Jaar: 1975. Titel: Nieuw ei. Afmetingen incl lijst: H29.5 x b23.5cm. Afmetingen voorstelling: H10 x b10cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Versturen/verzenden: Het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk, maar het risico van glasbreuk is voor de koper. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Joop Vegter is niet alleen in Nederland, maar ook internationaal beroemd als mezzotint schilder. De mezzotint is een specifieke grafische techniek, etsen in kleur en fluweelachtige halftinten, die wereldwijd maar door heel weinig kunstenaars wordt beheerst. Aan zijn meesterschap dankt Joop Vegter het lidmaatschap van de Haagse Etsclub 1984, een selecte kring van topgrafici in Nederland. Joop Vegter exposeerde over de hele wereld en ontving diverse internationale onderscheidingen. Joop Vegter behoort tot de absolute top en het Rijksmuseum in Amsterdam heeft dan ook vier van zijn werken aangekocht.
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Joop Vegter (1931-2017)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
23.5 cm
29.5 cm
10 cm
10 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd10-11-2019 om 15:39
Eindtijd24-11-2019 om 16:51
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken