Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek - Verkocht

Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek kopen? Bied vanaf 1!Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek kopen? Bied vanaf 1!Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek kopen? Bied vanaf 1!Ets, onduidelijk gesigneerd, bijbel / boek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, 2e staat, gedateerd: 12 - 1 - 56'

Afmeting: 14,5 x 9,5 cm.

In simpel houten lijstje van 20 x 15 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-08-2016 om 18:06
Eindtijd:08-08-2016 om 18:06
14636
08 aug. / 10:44
€ 1