Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus - Verkocht

Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!
Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!Ludwig Adamus - Ets op zijde, titel Wien-Opernhaus kopen? Bied vanaf 20!
  • Ludwig Adamus (1912-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
DragerZijde
IngelijstIngelijst
Afmetingen6.5 cm x 8.5 cm (h x b)
Lijst13 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oud schilderijtje van Ludwig Adamus
Ets op zijde
Titel Wien-Opernhaus
Afmetingen met lijst 13x16cm
Conditie goed
Zie foto’s
Wordt aangetekend verzonden

Geen beschadiging

Ludwig Adamus (1912-1980)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

542 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
16 cm
13 cm
8.5 cm
6.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2020 om 23:33
Eindtijd:30-12-2020 om 22:44
Biedingen (3)
Joost77
30 dec. / 21:06
€ 30
RobKatPor
30 dec. / 19:58
€ 25
Joost77
30 dec. / 11:40
€ 20