Willem Steelink (jr.) - 2 Litho's
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 2195B - ingelijst
Gemma M.C. Wingen - Amazonenkoningin Antiope in Delphi
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De ets is in zeer goede staat, afbeeldingsmaat 17,5 x 23 cm.
Het gehele blad meet 64x48 cm, golft licht.
Met potlood gesigneerd en genummerd 16/40.
Wordt gerold verstuurd in een brede solide koker.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-2-2018 om 12:06 |
Eindtijd | 25-2-2018 om 12:06 |