Ets Oude Molstraat Willem Minderman

Ets Oude Molstraat Willem Minderman kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Minderman (1910-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, Oude Molstraat, uit de prachtige Haasge Collectie ! Een uniek werk van Willem Minderman, bekend van de Etsclub en vele andere genootschappen.

Starttijd:03-09-2014 om 16:24
Eindtijd:13-09-2014 om 16:24
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland