ETS---RIVIERGEZICHT - Verkocht

ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!
ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!ETS---RIVIERGEZICHT kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Los blad in uitstekende staat, 26.5x36.5 cm.

Plaatrand 19.5x31.5 cm.

In potlood gesigneerd r.o.

Bijgeleverd het losse achterkarton vd voormalige lijst.

Achterop staat de titel in het Duits: "An der  ...".

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-03-2017 om 21:20
Eindtijd:07-04-2017 om 22:20
Biedingen (2)
Wyn2014
07 apr. / 22:12
€ 30
anneke12
03 apr. / 18:44
€ 25