Ets - Ruïne te Frankrijk - Tweede staat - Verkocht

Ets - Ruïne te Frankrijk - Tweede staat kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ets - Ruïne te Frankrijk - Tweede staat kopen? Bied vanaf 1!Ets - Ruïne te Frankrijk - Tweede staat kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van een Ruïne, vermoedelijk in Frankrijk.
Het werk verkeert in prima conditie, niets op aan te merken.

Afmetingen papier 33x22 cm
Afmetingen afdruk 19,5x31 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 4 euro

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-11-2014 om 18:16
Eindtijd:28-11-2014 om 18:16
Vink69
25 nov. / 16:59
€ 1