Ets 'Seine' van Poppe Damave

Ets 'Seine' van Poppe Damave kopen? Bied vanaf 1!

Ets 'Seine' van Poppe Damave

Verkoopprijs: € 5,00

Ets 'Seine' van Poppe Damave kopen? Bied vanaf 1!Ets 'Seine' van Poppe Damave kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Poppe Damave (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Poppe Damave.
Oude vochtpuntjes op de ets (zie foto's)
14.6 bij 7 cm (afdruk)

Ophalen en verzending beide mogelijk (verzendkosten bedragen 5 euro)

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:31-05-2013 om 15:21
Eindtijd:14-06-2013 om 15:21

Biedingen (2):

EVart
1 jun. / 17:46
€ 5
loverendale
1 jun. / 11:33
€ 1