Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984

Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/20

Ets uit 1984 van Ronald Tolman. Nummer: 20/20. Afmetingen blad: H56 x b39.5cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b14.5cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Ronald Tolman is een veelzijdig kunstenaar. Zijn werk omvat sculpturen, etsen, schilderijen, tekeningen en keramiek.

Daarnaast zijn er de zeer succesvolle prentenboeken die hij samen met zijn dochter Marije maakt.

Ronald Tolman (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32)

949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (268)
39.5 cm
56 cm
Starttijd:04-10-2022 om 09:12
Eindtijd:09-10-2022 om 19:37
Openingsbod € 80
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland