Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". - Verkocht

Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!
  • Frits Lindeman (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/15

De ets is in potlood gemonogrammeerd 'FW': Frits Lindeman (1945)
Frits W. Lindeman (Amsterdam, 4 juni 1945)
Tekenende en boetserende vanaf zijn prille jeugd.
Hij studeerde aan de Academie Minerva te Groningen (bij onder andere Hans Heeren en Wout Muller), en deed masterclasses bij Robert de Bakker en Peter Kouthooft (grafische technieken) en Gido Hommes (portretschilderen).
Hij werkt (na jaren in het onderwijs) als vormgever bij de Efteling, restaurateur in kerken, grote kermisattracties, sinds eind jaren tachtig als zelfstandig beeldend kunstenaar te Huijbergen, Noord-Brabant, veelal in opdracht.
"Bij opdrachten laat ik mij leiden door wat de opdrachtgever beweegt en wat dit bij mijzelf losmaakt, en dat gaat vaak veel verder dan basisgegevens als afmeting, materiaalsoort, interieureisen etc.: het is het gestalte geven aan de gezamenlijke droom die onze werkelijkheid is."

Frits Lindeman (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
25 cm
35 cm
11 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-09-2022 om 00:45
Eindtijd:17-09-2022 om 21:39
kunstmartindianne
16 sep. / 21:00
€ 20