Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster - Verkocht

Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster kopen? Bied vanaf 10!Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster kopen? Bied vanaf 10!Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster kopen? Bied vanaf 10!Ets van Thea van den Bergh, Rond Venster kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Thea van den Bergh (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Minimalistische ets nr. 2/8 uit 1976.

In prima staat.

In houten lijst van 31, 5 x 36,5

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-07-2016 om 21:02
Eindtijd:19-07-2016 om 21:02
MarcoDekkers
12 jul. / 22:29
€ 10