Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets / aquatint, Grazing - Early Morning - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets / aquatint, Grazing - Early Morning kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets / aquatint, Grazing - Early Morning kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets / aquatint, Grazing - Early Morning kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets / aquatint, Grazing - Early Morning kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/200

Administratieve code:

QQAA

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:08-10-2018 om 13:38
Eindtijd:16-10-2018 om 21:56
yookoo
15 okt. / 00:53
€ 1