FA. (1)

Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988.

Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!
Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!Ets/aquatint van Corneille 1948/ 1988. kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Sjolie
FA. (1)

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Cobra Ets Corneille.

Afmeting geheel 80 cm x 60 cm

Afmeting Ets 38 cm x 30 cm

Cobra

Ets

 Cobra   werk uit 1948 /1988

Een prachtige ets/aquatint uit 1988, gemaakt 40 jaar na de oprichting van de Cobra groep in 1948. Uitgegeven door Galleria San Carlo Milano en Galleria Pallazzo Vecchio Firenze op speciaal voor Corneille vervaardigd handgeschept papier met de signatuur van Corneille.

Gesigneerd handmatig met potlood .

Editie E/A 10/25

Starttijd:01-06-2017 om 20:43
Eindtijd:13-06-2017 om 20:43
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieDen Helder, Nederland