Theo Hoogewerf - Ets - Landschap - Verkocht

Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theo Hoogewerf - Ets - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Hoogewerf (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen8 cm x 18 cm (h x b)
Lijst26.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV 13/30
Leuke ets van Theo Hoogerwerf, met een landschap met waslijn
En een tekst onderin.

Gesigneerd rechtsonder
gedateerd jul-nov 1974.
Genummerd : V    13/30     35

Het werk is ingelijst en dankzij het kleine formaat, kan het prima verzonden worden.

Theo Hoogewerf (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
394 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
39 cm
26.5 cm
18 cm
8 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 08:50
Eindtijd:30-08-2020 om 20:01
Elisaanna
30 aug. / 19:54
€ 50