Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 - Verkocht

Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Een fraaie ets van Jan Montyn uit 1967 ‘Message’.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 10 ex.

De ets is in goede conditie, wat lichte kreukjes en plekjes, buiten de afbeelding zelf.

Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 23:14
Eindtijd:20-08-2022 om 20:23
Biedingen (6)
kok
20 aug. / 20:18
€ 20
Bein1976
20 aug. / 20:13
€ 15
Kodepo
20 aug. / 13:57
€ 10
Jeichien
14 aug. / 10:53
€ 5
Wilmavink1952
09 aug. / 07:54
€ 3
kok
09 aug. / 00:02
€ 1