Ets – Oosterse man met schelp – Gesigneerd W. H. – 1924 – Ingelijst - Verkocht

Ets – Oosterse man met schelp  – Gesigneerd W. H.  – 1924 – Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Ets – Oosterse man met schelp  – Gesigneerd W. H.  – 1924 – Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ets – Oosterse man met schelp  – Gesigneerd W. H.  – 1924 – Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets uit 1924, op dun papier, met daarop een man (Japans? Chinees?) en een grote schelp. De ets zit in een oude houten lijst met een mooie versierde rand.

Gesigneerd door de kunstenaar met de initialen ‘W. H.’.

Helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet kunnen achterhalen.

Titel: Titel onbekend/geen titel (‘Man met schelp’).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Ets.

Jaartal: 1924.

Oplage: Onbekend.

Afmetingen: Lijst,  22 x 28 cm.

                         Afbeelding, 9,5 x 14 cm.

Ingelijst: In een houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: drukgesigneerd en gedateerd rechtsboven.

Conditie: Het papier heeft kreuk en heeft aan de onderrand in het midden een vochtvlekje. De lijst is in goede staat.

Zie ook de 5 foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-06-2014 om 15:18
Eindtijd:22-06-2014 om 15:18
Biedingen (5)
Thuijs
17 jun. / 23:57
€ 20
amma
15 jun. / 23:57
€ 15
Thuijs
15 jun. / 23:31
€ 10
amma
15 jun. / 01:21
€ 5
Akke
08 jun. / 18:20
€ 1