Ets , Span slagerspaarden

Ets , Span slagerspaarden kopen? Bied vanaf 30!
Ets , Span slagerspaarden kopen? Bied vanaf 30!Ets , Span slagerspaarden kopen? Bied vanaf 30!Ets , Span slagerspaarden kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Iegroot

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets , Span slagerspaarden, 17x23 cm, ingelijst achter glas van W.J. Dingemans sr.

Starttijd:15-01-2018 om 11:58
Eindtijd:29-01-2018 om 11:58
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDen haag, Nederland