Etta Maduro - zeefdruk, 1995, gesign.

Etta Maduro - zeefdruk, 1995, gesign. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Etta Maduro - zeefdruk, 1995, gesign. kopen? Bied vanaf 1!Etta Maduro - zeefdruk, 1995, gesign. kopen? Bied vanaf 1!Etta Maduro - zeefdruk, 1995, gesign. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Etta Maduro (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Hand gesigneerde, '95 gedateerde en 33/100 genummerde zeefdruk van Etto Maduro. Formaat 22,5 x 30,5 cm. Achterkant met lichte plakresten

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:19-03-2017 om 10:24
Eindtijd:24-03-2017 om 10:24

Biedingen (1):

romyvdl
22 mrt. / 14:50
€ 1