Eugene Brands - Au fond noir

Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Jaartal1990
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eugene Brands Composition au fond noir 9 aug 1990 gesigneerd EB prachtig ingelijst kan zo aan de muur Gouache. Super mooi werk voor zeer scherpe prijs even opletten of betaal je liever het dubbele! TOP STUK!!

Ingelijst en in noppen follie

Eugene Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
70 cm
60 cm
57 cm
47 cm
Starttijd:02-05-2022 om 16:31
Eindtijd:10-05-2022 om 21:15
Openingsbod € 1499
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier