Eugène Brands - Besneeuwde tuin

Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!
Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 23 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eugene Brands

Gouache op karton
Besneeuwde tuin
Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1977
Verso nogmaals gesigneerd  en betiteld
Afmeting is plusminus
Ingelijst en achter zuurvrij passepartout

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  Kopkoffie

Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
40 cm
30 cm
23 cm
15 cm
Sluit over 3d 1u 28m 48s
Openingsbod€ 825
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:02-12-2022 om 14:54
Eindtijd:12-12-2022 om 21:35