Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen - Verkocht

Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!
Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
Lijst93 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage118/150
Mooie kleurrijke zeefdruk van Eugene Brands. Fraai ingelijst in lijst met UV-glas.

Professioneel ingelijst in lijst met UV glas. Hele lichte golf in het papier wat in lijst niet zichtbaar is.

Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2022 om 14:34
Eindtijd:09-10-2022 om 22:24
noortje3
09 okt. / 19:31
€ 250