Eugene Brands, Cosmical Movement - Verkocht

Eugene Brands, Cosmical Movement kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 74,00

Eugene Brands, Cosmical Movement kopen? Bied vanaf 69!Eugene Brands, Cosmical Movement kopen? Bied vanaf 69!Eugene Brands, Cosmical Movement kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeBijzondere Uitgaves

Titel: Cosmical movement
Jaartal: 1983
Afmetingen doek: 90 cm x 88 cm
Oplage: 200 exemplaren
Gesigneerd: In de druk (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op zijde
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 74,00
Starttijd:18-12-2017 om 11:52
Eindtijd:23-12-2017 om 20:52
Biedingen (2)
ellenberg
22 dec. / 18:29
€ 74
lorenzetti
20 dec. / 22:04
€ 69