Eugène Brands - Gouache (groot)

Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!
Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 1950!
  • Eugène Brands (1913-2002)
Jaartal1964
TechniekGouache
DragerKarton
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 69 cm (h x b)
Lijst92 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot werk door de CoBrA kunstenaar Eugene Brands op schilderskarton.

Professioneel ingelijst (in verdiepte passe-partout) met de totale afmetingen van 102x92cm.
Afmetingen van het werk circa 69x56cm, jaartal:1964.

De gouache is zowel aan de voor- als aan de achterzijde (zie foto 8) met de hand gesigneerd. Aan de voorzijde r.o met bijvoeging ‘64, achterzijde (zie foto 2)met bijvoeging 2.IX.64-4' 12. 9. 64-4

Uiteraard geleverd met certificaat van echtheid.

Verzending binnen Nederland in overleg mogelijk.

Het is mogelijk dit werk vooraf te bezichtigen en/of te beoordelen.

Zowel het werk als de lijst is goede staat.

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  Dabra_art
FA. (5 )

Lid sinds 2020
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
102 cm
92 cm
69 cm
56 cm
Sluit over 3d 0u 11m 53s
Openingsbod€ 1950
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:30-11-2022 om 18:16
Eindtijd:12-12-2022 om 19:27