Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960

Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1960
TechniekGouache
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Eugene Brands.
Titel: Rode vlek
Jaar: 1960.
Techniek:  qouache
Afmetingen incl lijst: H59 x b54cm. Afmetingen voorstelling: H22.5 x b23cm.
Gesigneerd: Het werk is, links onderaan, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nogmaals gesigneerd, gedateerd "3 maart 1960 - 2", geannoteerd met titel, genummerd "5012" , en geannoteerd "Cat. no. 2404". De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid zal worden meegestuurd.

Volgrecht: Als het totale aankoopbedrag, incl, veilingkosten, 3.000 euro of hoger is, zal er op de totale prijs 4% volgrecht berekend worden aan de koper. (Volgrecht is het recht van de maker van een kunstwerk om een percentage van de verkoopprijs te ontvangen bij doorverkoop van zijn of haar werk. Het recht is bedoeld om ervoor te zorgen dat kunstenaars kunnen meedelen in de winst wanneer hun werk wordt doorverkocht. Volgrecht is sinds april 2006 in Nederland ingevoerd).

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook aan u verzenden per koerier.

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
54 cm
59 cm
23 cm
22.5 cm
Starttijd:08-10-2022 om 18:37
Eindtijd:17-10-2022 om 19:18
Openingsbod € 1995
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier