Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960

Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1960
TechniekGouache
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Eugene Brands.
Titel: Zwarte vlek.
Jaar: 1960.
Techniek:  qouache
Afmetingen incl lijst: H59 x b54cm. Afmetingen voorstelling: H22.5 x b23cm.
Gesigneerd: Het werk is, links onderaan, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nogmaals gesigneerd, geannoteerd met titel, gedateerd "4 maart 1960", genummerd 513, en geannoteerd: "Cat. nr. 2407". (verso).  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid zal worden meegestuurd.

Volgrecht: Als het totale aankoopbedrag, incl, veilingkosten, 3.000 euro of hoger is, zal er op de totale prijs 4% volgrecht berekend worden aan de koper. (Volgrecht is het recht van de maker van een kunstwerk om een percentage van de verkoopprijs te ontvangen bij doorverkoop van zijn of haar werk. Het recht is bedoeld om ervoor te zorgen dat kunstenaars kunnen meedelen in de winst wanneer hun werk wordt doorverkocht. Volgrecht is sinds april 2006 in Nederland ingevoerd).

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
54 cm
59 cm
23 cm
22.5 cm
Starttijd:08-10-2022 om 18:37
Eindtijd:17-10-2022 om 19:20
Openingsbod € 1995
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier