Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968

Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!
  • Eugène Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage H.C.
Litho van Eugene Brands. Abstracte compositie. Jaar: 1968. Oplage: H.C. Afmetingen blad: H38 x b30cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.